Úterý, 24 května, 2022
aktuálně

Polypropylenové desky: Kvalitní materiál ke stavbě různých konstrukcí

Desky z polypropylenu se vyznačují skvělými vlastnostmi, díky čemuž se jedná o jeden z nejčastěji užívaných plastů. Lze je využít ke stavbě různých konstrukcí, bazénu a podobně. Navíc si je můžete přizpůsobit dle svých potřeb.

Polypropylenové desky

V nabídce najdete lisované polypropylenové desky s označením MEPOLEN Press PP-H. Důležitými vlastnostmi je vysoká chemická odolnost a nízké vnitřní pnutí. Oceníte také nízkou hmotnost a možnost používat tento materiál v teplotách od 0 °C do 100 °C. Vybírat můžete ze standardních rozměrů 2000x1000x8—100 mm a 3000X1250x8—60 mm. Své využití najdou při výrobě chemických zařízení, nádob a přístrojů a také v galvanické technice.

Polypropylen desky

Polypropylen desky jsou nabízeny také v extrudované podobě. Zakoupit můžete MEPOLEN PP-H standard, tyto desky mají vysokou chemickou odolnost, jsou tepelně stabilní a lze je dobře svařovat. Jsou tak využívány ke konstrukci chemických zařízení, laboratoří či přístrojů a nádob. Použít je lze také k hlubokotažné aplikaci a galvanické technice. Další možností jsou MEPOLEN S PP-S, které jsou navíc nesnadno vznětlivé. Velmi odolné jsou MEPOLEN Copo PP-C, které zvládnou dlouhodobé namáhání v teplotách od -10 °C do 100 °C.

PP desky

PP desky lze zvolit také v úpravě vhodné pro bazény. Jsou označovány MEPOLEN Pool PP-C a nabízí skvělé vlastnosti. Využívat je můžete v teplotách -10 °C až 100 °C. Jsou fyziologicky nezávadné, lehké a lze je dobře obrábět. Vybírat můžete z různých barev jako je šedá, bílá, přírodní, odstíny modré či zelené. Záleží tedy jen na vás, jakou barvu hledáte. Přizpůsobit si můžete i rozměry.

Polypropylenové desky nabízí široké využití, jsou tedy velmi oblíbené. Hodí se k výrobě různých konstrukcí a ceněny jsou hlavně pro své skvělé vlastnosti.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články